Cennik godzinowy 

 

   Usługa z noszeniem 

   Meblowóz 60zł

   wymiary kontenera

   dłu4,8/szer2,2/wys2,3  23m3

    

   z jednym tragarzem   120zł

   z dwoma tragarzami  180 zł 

   z trzema tragarzami   240 zł 

   każdy kolejny tragarz 60 zł

   W cenie

   transport zabezpieczenie 

   noszenie demontaż i montaż.

 

 

  Usługa bez noszenia 

  Meblowóz 60+kierowca 

  40 =100zł

  kierowca układa          

  zabezpiecza na kontenerze


   

 Zamiejscowe 2,5 zł za każdy   kilometr 

 Pakowanie magazynowanie   do uzgodnienia.

 Bardzo ciężkie lub duże   rzeczy do uzgodnienia.

 

 
 

 

 

 

 

Cennik

Cennik

 

 

Poniżej przedstawiamy aktualny cennik usług przeprowadzkowych.

 

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia warunków realizacji usługi.

 

Przeprowadzki Stargard - cennik

Przeprowadzki (Stargard - cennik) to wyjątkowo czasochłonny okres, który związany jest ze zwiększeniem liczby codziennych obowiązków. Odpowiednie rozplanowanie jest kluczem do sukcesu, ponieważ postępowanie zgodnie z planem znacząco ułatwi cały proces. Korzystając z usług naszej firmy, można zyskać pewność sprawnego i szybkiego poradzenia sobie z wszelkimi czynnościami przeprowadzkowymi. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych klientów, a dzięki naszemu doświadczeniu oraz zaangażowaniu, każda przeprowadzka (Stargard - cennik) przebiega w sposób szybki oraz efektywny. 

Planując zmianę miejsca zamieszkania, warto wcześniej zaplanować i zgłosić się do firmy świadczącej usługi przeprowadzki (Stargard). Cennik naszych usług jest niezwykle przystępny dla klientów, dzięki czemu nadmiernie nie nadwyręży ich budżetu. 

 

Przeprowadzki Stargard - cennik

Planując podjęcie z nami współpracy, warto zapoznać się z naszym cennikiem, w którym znajdują się wszelkie istotne kwoty. W razie dodatkowych pytań można się z nami skontaktować. Z uwagą udzielimy na nie odpowiedzi oraz postaramy się przekazać wszelkie przydatne do podjęcia decyzji informacje. 

Ceny świadczonych przez nas usług są uzależnione nie tylko od ich rodzaju, ale również od czasu, jaki będziemy musieli poświęcić na przeprowadzkę (Stargard - cennik) oraz liczby pracowników potrzebnych do jej sprawnego przeprowadzenia. Na koszt usługi ma również wpływ ilość kilometrów, jakie dzielą aktualne miejsce zamieszkania od nowego lokum.  

Poziom proponowanych przez nas usług został ustalony z uwzględnieniem oczekiwań naszych klientów, co spotyka się z uznaniem ze strony zainteresowanych klientów. 

 

Przeprowadzki Stargard cennik - dlaczego warto?

Zorganizowanie przeprowadzki (Stargard - cennik) wiąże się z wieloma kwestiami, o które należ zadbać, by wszystko przebiegło w sprawny sposób. Zdecydowanie się na naszą pomoc pozwoli na lepsze poradzenie sobie z zadaniem. To również większa oszczędność czasu i uniknięcie niepotrzebnego stresu, związanego z trudnościami w organizacji. Jesteśmy profesjonalną firmą, która do każdego zlecenia podchodzi w indywidualny sposób, zapewniając swoim klientom obsługę na najwyższym poziomie. 

Jesteśmy przekonani, że podjęcie z nami współpracy przyniesie wymierne korzyści, sprawiając, że przeprowadzki (Stargard - cennik) nie będą żmudnym i nader czasochłonnym zadaniem. Dysponujemy wszelkim potrzebnym sprzętem, a nasi pracownicy to profesjonaliści, którzy z odpowiedzialnością podchodzą do powierzonych im obowiązków. Dzięki temu klient może zyskać gwarancję powierzenia tak ważnego zlecenia w ręce odpowiednich osób. Skorzystaj z naszej oferty przeprowadzki (Stargard - cennik) i zapomnij o stresie z nią związanym. Skontaktuj się z nami już dziś i poproś o wycenę!